اجاره تاورکرین یکی دیگر از خدمات شرکت پرشین تاور کرین است. این شرکت با 5 دهه سابقه مستمر در عرصه ماشین‌ آلات ساختمانی مانند جرثقیل برجی به یکی از قابل اطمینان ترین شرکت های این حوزه تبدیل شده است. تاورکرین های ما مربوط به شرکت پتن Potian و ساخت فرانسه هستند و همچنین ما داریای محصولات نو و دست دوم potain نیز هستیم. همان طور که میدانید تمام پروژه های ساختمانی نیاز به تاور کرین برای جا به جایی بارهای سنگین دارند و در بسیاری از این پروژه های ساختمانی و عمرانی در مقاطعی سازنده تصمیم به اجاره تاور کرین میگیرد.

شهر های تحت پوشش

محل انبار شرکت در تهران است و قابلیت ارسال به تمام شهر های ایران را دارد. پس اگر نیاز به اجاره تاور کرین در تهران یا کرج را دارید ما به سرعت میتوانیم محصول مورد نظر را برای شما ارسال کنیم.

تمام شهر های ایران تحت پوشش ما هستند و ما قبلا در شهر هایی مانند: اصفهان ، مشهد ، شیراز ، بندر عباس ، رشت و … پروژه های انجام شده هم داشته ایم.

تاور کرین اجاره شده در تهران در حال حمل بار

هزینه اجاره تاور کرین به چه صورت است؟

از آنجایی که این محصولات دارای تنوع بسیار بالایی از لحاظ وزنی هستند (تاور کرین های ما وزن 4 تن تا 20 تن را جا به جا میکنند) نمیتوان قیمت خیلی دقیقی برای آن ارائه داد. همچنین هزینه اجاره به عوامل دیگری مانند مدت زمان اجاره محصول نیز برمیگردد که به طور طبیعی هرچه این زمان بیشتر باشد میتوانیم تخفیف بیشتری را برای شما لحاظ کنیم. در ضمن حداقل زمان قرارداد اجاره تاور کرین 3 ماه میباشد.

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

ارسال و بیمه

از آن جا که جرثقیل های برجی بسیار بزرگ و سنگین هستند ما آن ها را به قطعات کوچکتر تقسیم میکنیم و در تریلی های مخصوص حمل بار سوار میکنیم و سپس برای شما به محل پروژه ارسال میکنیم.

محصولات اجاره داده شده دارای انواع بیمه‌نامه  از جمله حمل و نصب می باشند. همچنین لازم است که اشاره کنیم تمامی خدمات ارائه شده از سوی ما شامل گارانتی می باشد.

دیگر خدمات ما

ما به دلیل واردات مستقیم دارای تمامی امکانات جدید جرثقیل برجی هستیم و با مناسب‌ترین قیمت و بدون واسطه محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار میدهیم.

  • مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین
  • صدور بیمه نامه حمل و نصب
  • خرید و فروش تاور کرین نو و دست دوم
  • افزایش سکشن تاور کرین
  • واردات تاور کرین
  • تامین قطعات تاور کرین

اگر نمیدانید برای پروژه خود چه تاورکرینی را نیاز دارید حتما با مشاوران ما تماس بگیرید و بصورت رایگان مشاوره دریافت کنید. در صورتی که تمایل به مشاهده محصولات ما دارید در صفحه تاور کرین پتن میتوانید با کالا های ما آشنا شوید.