فروش تاور کرین در ایران هم به یک چالش تبدیل شده است. با اینکه این دستگاه ها دارای طول عمر بالایی هستند و حتی تا 50 سال هم ممکن است عمر کنند اما مانند سایر دستگاه ها نیاز به نگه داری و تعمیر دارند.برای مثال اگر شما یک تاور کرین دست دوم را به شخصی بفروشید، اگر آن دستگاه مدت زمان زیادی کار نکرده باشد ممکن است دچار مشکلاتی در حین اجرای پروژه های ساختمان سازی یا دیگر پروژه ها شود که باعث توقف پروژه یا در بهترین حالت تاخیر در آن شود که در نهایت حتی ممکن است باعث شکایت و پیگیری قانونی مشتری شما شود.

یکی از خدمات ما فروش تاور کرین است. به این معنی است که شما یک دستگاهی دارید که قصد فروش آن را دارید و ما می‌توانیم به دو روش به شما کمک کنیم.

1- یا خودمان به‌طور مستقیم دستگاه شما را خریداری می‌کنیم و در صورت نیاز آن را تعمیر می کنیم

2- و یا اینکه ما نقش واسطه را ایفا می‌کنیم و برای شما یک خریدار تهیه می‌کنیم و در صورت نیاز قبل از تحویل به خریدار آن را بازدید و سرویس میکنیم تا مشکلی پیش نیاید.

پس اگر قصد فروش تاور کرین خودتان را دارید حتماً با ما تماس بگیرید.

همچنین در صورتی که قصد خرید تاور کرین دارید پیشنهاد میکنیم حتما با ما تماس بگیرید. همان طور که خودتان هم میدانید بعضی از افراد سودجو در این حوزه محصولات دارای مشکل را نیز به فروش می رسانند و حتی مسئولیت نیز قبول نمیکنند. ما با حدود 5 دهه فعالیت مستمر هرگز به اعتبار خودمان لطمه نمیزنیم و تاور کرین دارای مشکل به شما تحویل نمیدهیم.

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

تامین قطعات برای فروش تاور کرین

یکی از خدمات ما تامین قطعات تاور کرین است .ممکن است شما یک تاور کرین داشته باشید که چند سالی است از آن استفاده نکرده اید و برخی قطعات دچار فرسودگی یا آسیب دیدگی شده باشند که باعث میشود تا خریداران کمتری برای آن پیدا شوند. در این حالت ما میتوانیم با تعمیر و تامین قطعات، فرآیند فروش تاور کرین را راحت تر کنیم.

فروش تاور کرین

قیمت فروش تاور کرین

قیمت فروش تاور کرین بر اساس معیار های زیادی تعیین میشود که در زیر به برخی از آن ها اشاره میکنیم. اما از آنجا که تاور کرین ها دارای قیمت های بسیار وسیعی هستند و برای مثال دستگاهی که ۲ تن بار را جا به جا میکند با دستگاهی که ۲۰ تن را جا به جا میکند تفاوت زیادی دارد قیمت فروش آن نیز بسیار متفاوت خواهد بود و برای تعیین قیمت حتما با ما تماس بگیرید.

قدرت حمل بار

مهم ترین عامل قیمت گذاری روی تاور کرین ها قدرت باربری و حمل بار توسط آن است.  قدرت جا به جایی تاورکرین نسبت به نوع ساختار آن متفاوت است در حقیقت وظیفه اصلی باربری بر دوش الکتروموتورهای قدرتمند آن است که این نیرو از طریق گیربکس به وینچ یا درام منتقل شده تا عملیات جا به جایی بار انجام شود.

قدرت مانور حرکتی

منظور ما از قدرت مانور در تاورکرین ها ،حرکت به جلو (دور شدن از دستگاه) و حرکت به عقب (نزدیک شدن به دستگاه)  است. هر تاور کرینی دارای طول بازوی مشخصی است که در اصطلاح به آن JIB نیز می گویند.

قدرت مانور گردان

قدرت مانور گردان ، همان مانور گردشی است که میتواند بار را در شعاع 360 درجه نسبت به محل قرارگیری پایه های تاور کرین بچرخاند.

جابجایی دستگاه

تا به حال فکر کردید که جا به جایی یک تاور کرین که ارتفاع آن به اندازه ساختمان 10 طبقه است چقدر سخت است؟ خوشبختانه تاورکرین ها دارای قدرت جابجایی خود می باشند تا حمل و نقل آن راحت تر گردد.

1. جابجایی ریلی: که در آن دستگاه روی ریل قرار می گیرد
2. جابجایی زنجیری: دستگاه توسط یک زنجیر مشابه به زنجیر تانک توسط پیشران مخصوص هدایت می شود
3. جابجایی توسط چرخ های مخصوص: این چرخها از جنس لاستیک های هواپیما است و با قدرت پیشران به حرکت در می آیند

قدرت افزایش ارتفاع

تاورکرین هنگامی که توسط جرثقیل موبایل نصب و مونتاژ شد این قابلیت را دارد تا بوسیله سکشن های ارتفاع دهنده طول خود را افزایش و یا کاهش دهد ، که این مورد نیز بستگی به نوع تاور کرین دارد.

چرا ما؟

گروه پرشین تاور کرین در پی نیاز صنعتی ساختمان سازی کشور در زمینه تامین و خرید تاورکرین گام های بزرگی در جهت کیفیت خدمات و بهبود کار خود برداشته است تا رضایتمندی عموم مشتریان علی الخصوص جامعه مهندسین متخصص برآورده گردد. افتخار میکنیم که از سال 1352 تا امروز فعالیت مستمر داشته است و با اشتغال بیش از 100 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم توانسته است خود را در بین شرکت های قابل اعتماد قرار دهد.

این مجموعه در راستای پیشبرد اهداف معنوی خود که اشتغال جوانان و افزایش کیفیت و خدمات به سازندگان است، سعی کرده است تا انواع تاورکرین ها را در مدل ها و تناژهای مختلف با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش در کمترین زمان در اختیار خریداران تاورکرین خود قرار دهد تا در راستای گسترش و تسریع فعالیت های عمرانی کشور گام بردارد.

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.