تاور کرین پتن potain مدل E10 14C دارای 4 تن ظرفیت با طول جیب 45 متر و تیپلدینگ نوک فلش 1400 کیلوگرم می باشد. منظور از عدد 14 آخر مدل E10 14C این است که این تاور کرین حداکثر 1400 کیلوگرم توانایی باربرداری در نوک فلش دارد . همچنین حداکثر وزن قابل جا به جایی توسط این تاور کرین 4000 کیلوگرم است که حداکثر تا طول 19.5 متری از جیب میتوانید بار به آن اضافه کنید.

ویژگی های تاور کرین Potian Topkit E10/14

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 4 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک بازو: 1400 کیلوگرم

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود.

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

کاتالوگ

برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی

برق مصرفی تاور کرین مذکور به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. تاور کرین فوق الذکر قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد.

این سیستم تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد. همچنین می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد که در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی اقتصادی دارد.