تاور کرین های پتن  potain سری E2 دارای 8 تن ظرفیت با طول جیب 45 متر و تیپلدینگ نوک فلش 2300 کیلوگرم می باشد. منظور از عدد 23 آخر مدل E2 23 این است که این تاور کرین حداکثر 2300 کیلوگرم توانایی باربرداری در نوک فلش دارد و منظور از عدد بعد از E که در این مدل 2 می باشد با تعریف یکسان هاک( 4 سیم بکسلی که بطور عمودی از جیب آویزان است) حداکثر قدرت باربرداری را تا 8000 کیلوگرم افزایش می دهد.(2*4=8).

ویژگی های تاور کرین Potian Topkit E2/23

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 8 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک بازو: 2300 کیلوگرم

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

تاور کرین پتن فرانسه مدل E2 23

همانطور که در عکس بالا می بینید در طول جیب این مدل که 45 متر می باشد حداکثر توانایی باربرداری 2300 کیلوگرم را دارد. البته حداکثر بار 8000 کیلوگرم نیز در قسمت اول قابل استفاده است.

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود.

برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی

برق مصرفی تاور کرین مذکور به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. تاور کرین فوق الذکر قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد.

این سیستم تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد. همچنین می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد که در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی اقتصادی دارد.

حداکثر ارتفاع

این تاور در 2 مقطع 2 متر و 1.6 متر عرضه می شود. در مقطع 1.6 متر حداکثر ارتفاع 47.8 متر و در مقطع 2 متر حداکثر ارتفاع 59.8 متر می باشد. در این سیستم تاور کرین از قطعات L44 در مقطع 1.6 استفاده می شود و در مقطع 2 متر از L66 استفاده می شود.