تاور کرین پتن potain مدل F15-15 محصول سال 1992 می باشد و دارای 6 تن ظرفیت با طول جیب 50 متر و  دارای 1500 کیلوگرم قدرت باربرداری در نوک بازوی خود می باشد. همچنین فلش یا طول بازوی این تاور کرین نیز بین 30 تا 50 متر متغیر میباشد.

ویژگی های تاور کرین Potian Topkit F15/15

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 6 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک بازو: 1500 کیلوگرم
  • دارای سطح مقطع 1.6*1.6 متری
  • ضریب خود ایستایی: 40 تا 52 متر
مشخصات تاورکرین پتن فرانسه F15-15

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

نکات ایمنی جهت استفاده

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود. برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی

برق مصرفی تاور کرین مذکور به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می شود. همچنین این جرثقیل برجی قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را نیز دارد و خودایستایی آن بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد.

این تاور کرین دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد و با استفاده از قابلیت تبدیل آن به اینورتر میتوان در مصرف برق و استهلاک قطعات نیز صرفه جویی کرد.