تاور کرین پتن potain مدل H20-14 دارای 8 تن ظرفیت با طول جیب 55 متر و قدرت باربری در نوک فلش 1400 کیلوگرم می باشد. همچنین این تاور کرین تا طول 17.6 متری بازوی خود میتواند 8 متر بار را جا به جا کند و بعد از آن به تدریج از قدرت آن کاسته می شود. این دستگاه در دو سطح مقطع 2*2 متر و 1.6*1.6 متری تولید شده است و تامین قطعات و لوازم جانبی به همراه سکشن ارتفاعی این مدل جرثقیل برجی نیز توسط شرکت پرشین تاور کرین انجام می گیرد.

ویژگی های تاور کرین Potian Topkit H20/14

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 8 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک بازو: 1400 کیلوگرم
  • سطح مقطع 2*2 متر و 1.6*1.6
مشخصات تاورکرین پتن فرانسه H20-14

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

نکاتی جهت ایمنی

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود. برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی

برق مصرفی این جرثقیل برجی به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. مانند دیگر محصولات شرکت پتن ، این تاور کرین قابل نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک است و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد. در ضمن این تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشند. که البته می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد تا در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی کرد.