تاورکرین پتن potain مدل H25-14 دارای 10 تن ظرفیت با طول بازو 55 متر و ظرفیت باربرداری در نوک بازو 1400 کیلوگرم می باشد. این محصول در دو سطح مقطع تولید می شود. 2*2 متر و 1.6*1.6 متری که مشخصاتی که در بالا ذکر شد مربوط به تاور کرین با سطح مقطع 2*2 متر بود. همچنین این دستگاه تا طول 14.4 متری از بازوی خود میتواند 10 تن را جا به جا کند و بعد از آن با افزایش طول بازو از قدرت باربرداری آن کاسته می شود.

تامین قطعات و لوازم جانبی به همراه سکشن ارتفاعی این مدل جرثقیل برجی نیز در شرکت پرشین تاور کرین انجام می گیرد.

ویژگی های تاور کرین Potian Topkit H25/14

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 10 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک بازو: 1400 کیلوگرم
  • سطح مقطع 2*2 متر و 1.6*1.6 متری
مشخصات تاورکرین H25-14

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

نکاتی جهت ایمنی :

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود. همچنین برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی تاورکرین

برق مصرفی این جرثقیل برجی به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. تاور کرین فوق قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و البته خودایستایی آن بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد.

این سیستم تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشند و می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد که در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی اقتصادی دارد.