تاورکرین پتن potain مدل H30-36 یا به اختصار همان H3-36 نیز جزو محصولات سری H شرکت پرطرفدار فرانسوی Potain است . این محصول دارای 12 تن ظرفیت به همراه 60 متر طول جیب یا JIB (بازوی تاورکرین) و تیپلدینگ نوک فلش 3600 کیلوگرم (حداکثر بار برداری در نوک جیب) می باشد. همانطور که از ظرفیت کلی این تاور کرین مشخص است 4 سیم بکسلی که در این محصول مورد استفاده قرار گرفته اندا میتوانند تا 12 تن بار را جا به جا کنند که هرکدام به تنهایی تا 3000 کیلوگرم فشار را بار می تواند تحمل کند.

ویژگی های Potian Topkit H3/36

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 12 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک جیب: 3600 کیلوگرم
  • دارای دو سطح مقطع 2*2 متری و 2.5*2.5 متر

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

مشخصات تاورکرین H3-36

برق مصرفی

همچنین برق مصرفی دستگاه توسط ژنراتور و برق 3 فاز تامین می شود. تاور کرین فوق قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت است.

این تاور کرین دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد و قابلیت تبدیل به اینورتر برای کاهش مصرف برق را نیز دارد که باعث کاهش اصطحلاک قطعات و صرف جویی اقتصادی نیز می گردد.