تاورکرین پتن potain مدل H30-30 دارای 12 تن ظرفیت با طول جیب 60 متر و تیپلدینگ نوک فلش 3000 کیلوگرم می باشد. همچنین همان طور که در عکس زیر مشخص است این دستگاه 12 تن را تا طول 18.8 متری بازوی خود می تواند حمل کند. تامین قطعات و لوازم جانبی به همراه سکشن ارتفاعی این مدل تاور کرین نیز در این مرکز انجام می گیرد.

ویژگی های تاور کرین Potian Topkit H3/36

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 12 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک بازو: 3000 کیلوگرم
  • سطح مقطع 2*2 متر
مشخصات تاورکرین H30-30

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین 64.5 متر می باشد و در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی است باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود. همچنین برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

اگر نیاز دارید که ظرفیت باربرداری بیشتری در نوک بازوی تاور کرین داشته باشید پیشنهاد ما استفاده از تاور کرین potain H30 36 است که با همان ظرفیت کل 12 تن میتواند تا 3600 کیلوگرم را در نوک بازو تحمل کند.