تاورکرین پتن potain مدل H40-40 جزو قوی ترین محصولات  سری H شرکت Potain فرانسه است .این تاور کرین دارای 16 تن ظرفیت و طول جیب 60 متر به همراه تیپلدینگ نوک فلش 4000 کیلوگرم می باشد. شرکت Potain یک روش ساده برای نام گزاری مدل های تاور کرین دارد که بر اساس آن شما میتوانید با نگاه کردن به مدل دستگاه، حداکثر قدرت آن را محاسبه کنید. با این روش منظور از عدد 40 آخر مدل H40-40 این است که این تاور کرین حداکثر 4000 کیلوگرم توانایی باربرداری در نوک فلش را دارد. برای یافتن حداکثر مقدار بار قابل جا به جایی توسط این تاور کرین شما باید عدد 40 که در کنار حرف H است را در 4 ضرب کنید.علت آن هم این است که 4 سیم بکسل موجود در این دستگاه هرکدام حداکثر توانایی جابه جایی 4 تن را دارند و هنگامی که در 4 ضرب شوند به عدد 16 تن ، یعنی حداکثر بار قابل جا به جایی توسط این محصول میرسیم.

ویژگی های Potian Topkit K40/40

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 16 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک جیب: 4 تن
  • دارای دو سطح مقطع 2*2 متری و 2.5*2.5 متر

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

مشخصات تاورکرین H40-40

مانند دیگر تاور کرین ها شما باید در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود. و قطعا برای باربرداری بهتر باید از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود.

برق مصرفی

همچنین برق مصرفی این تاور کرین به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می شود. تاور کرین فوق قابل نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک است و خودایستایی آن بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت است.

این محصول دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد. همچنین می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد تا در مصرف برق و اصطحلاک قطعات نیز صرف جویی کرد.