تاور کرین پتن  potain مدل K30 30 یا به اختصار”TOPKIT K30/30” دارای 12 تن ظرفیت با طول جیب 70 متر و تیپلدینگ نوک فلش 3000 کیلوگرم می باشد. این تاور کرین اولین مدل از سری k می باشد و نسبت به محصولات هم رده خود در ابتدای بازوی خود وزن کمتری را میتواند جابه‌جا کند. خود ایستایی این محصول 50 متر و ارتفاع باربری آن 40 متر میباشد. البته برای مشاهده دقیق تر اطلاعات میتوانید فایل کاتالوگ در انتهای این صفحه را مشاهده کنید.

البته این مشخصات برای تاورکرین با سطح مقطع 2.5*2.5 متر است که باعث میشود این تاور کرین حداکثر 3000 کیلوگرم توانایی باربرداری در نوک فلش دارد و حداکثر قدرت باربرداری این دستگاه را تا 12000 کیلوگرم را داشته باشد.

ویژگی های Potian Topkit K30/30

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 12 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک جیب: 3 تن
  • دارای دو سطح مقطع 2*2 متری و 2.5*2.5 متر
  • حداکثر ارتفاع: حدود 95 متر

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

مشخصات تاورکرین K30-30

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود.برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی

برق مصرفی تاور کرین مذکور به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. تاور کرین فوق الذکر قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد.

این سیستم تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد. همچنین می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد که در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی اقتصادی دارد.