تاور کرین های پتن potain سری K4 56 دارای 16 تن ظرفیت با طول جیب 70 متر و تیپلدینگ نوک فلش 5600 کیلوگرم می باشد. منظور از عدد 56 آخر K4 56  این است که این تاور کرین حداکثر 5600 کیلوگرم توانایی باربرداری در نوک فلش را دارد و منظور از عدد 4 که بعد از K در این مدل آمده است این است که هر سیم بکسل در این تاورکرین قابلیت تحمل 4 تن وزن را دارد. 4 سیم بکسلی که بطور عمودی از جیب آویزان است در مجموع 16 تن وزن را تحمل می کنند. (4*4=20 )

ویژگی های Potian Topkit K4/56

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 16 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک جیب: 5.6 تن
  • دارای دو سطح مقطع 2*2 متری و 2.5*2.5 متر

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

مشخصات تاورکرین k4-56

برای ایمنی در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود. به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود در عوض بهتر است برای باربرداری از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود.

ارتفاع و انواع سطح مقطع

تاورکرین Potian Topkit K4/56 در دو نوع سطح مقطع 2*2 متر و 2.5*2.5 متر ارائه می شود که با توجه به ارتفاع مورد نیاز میتوان از این سطح های مقطع استفاده کرد. در صورت استفاده از سطح مقطع 2.5*2.5 متر حداکثر ارتفاع این تاورکرین حدود 90 متر خواهد بود و در صورت استفاده از سطح مقطع 2*2 متر، حداکثر ارتفاع آن حدود 50 متر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات دقیق میتوانید دفترچه های راهنما را که در انتهای صفحه برای دانلود قرار داده شده است را مطالعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

برق مصرفی

برق مصرفی تاور کرین مذکور به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. تاور کرین فوق الذکر قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد.

این سیستم تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد. همچنین می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد که در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی اقتصادی دارد.

محصولات مشابه

در صورتی که نیاز به ظرفیت باربری بیشتری دارید میتوانید از تاور کرین مدل K5/50C استفاده کنید که این دستگاه دارای قدرت باربری 20 تن است اما در عوض ظرفیت آن در نوک جیب یا بازو 5 تن است و نسبت به این مدل کمتر است.