تاور کرین های پتن  potain مدل K40 27 یا به اختصار”TOPKIT K40/27” دارای 16 تن ظرفیت با طول جیب یا طول بازو 70 متر و تیپلدینگ نوک فلش 2700 کیلوگرم می باشد. منظور از عدد 27 آخر K40 27  این است که این تاور کرین حداکثر 2700 کیلوگرم توانایی باربرداری در نوک فلش دارد و منظور از عدد بعد از K که در این مدل 4 می باشد این است که هر سیم بوکسل استفاده شده در این محصول قدرت تحمل 4 تن وزن را دارد که با درنظر گرفتن 4 سیم بوکسل استفاده شده در این تاور کرین ، میتوانیم حداکثر قدرت باربرداری را تا 16000 کیلوگرم افزایش دهیم(4*4=16).

ویژگی های Potian Topkit K4/56

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 16 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک جیب: 2.7 تن
  • دارای دو سطح مقطع 2*2 متری و 2.5*2.5 متر
  • حداکثر ارتفاع: حدود 95 متر

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

مشخصات تاورکرین K40/27

مانند تمام جرثقیل های برجی، در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد برای افزایش ایمنی حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده کنیم. برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی

برق مصرفی تاور کرین مذکور به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. تاور کرین فوق الذکر قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد. این سیستم تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد. همچنین می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد که در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی اقتصادی دارد.

محصولات مشابه

در صورتی که نیاز به ظرفیت باربری بیشتری دارید میتوانید از تاور کرین مدل K5/50C استفاده کنید که این دستگاه دارای قدرت باربری 20 تن است و درصورتی که نیاز به افزایش ظرفیت بار در نوک جیب یا طول بازو دارید میتوانید از تاورکرین مدل K4/56 با قدرت 5.6 تن در نوک Jib استفاده کنید.