تاور کرین های پتن  potain مدل K5 50C یا به اختصار”TOPKIT K5/50 C” دارای 20 تن ظرفیت با طول بازو یا جیب 70 متر و تیپلدینگ نوک فلش 5000 کیلوگرم می باشد. منظور از عدد 50 آخر K5 50 این است که این تاور کرین در انتهای نوک فلش یا همان جیب قابلیت جا به جایی حداکثر 5000 کیلوگرم بار را دارا است. و منظور از عدد 5 بعد از K این است که هر سیم بکسل توانایی 5000 کیلوگرم بار را دارد که البته  4 سیم بکسلی که بطور عمودی از جیب آویزان است باعث میشود تا حداکثر قدرت باربرداری را تا 20000  کیلوگرم افزایش می دهد (5*4=20t).

ویژگی های تاور کرین Potian Topkit K5/50C

  • حداکثر وزن قابل تحمل: 20 تن
  • حداکثر وزن قابل تحمل در نوک بازو: 5000 کیلوگرم
  • سطح مقطع 2*2 متر و 2.5*2.5 متر

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

مشخصات تاورکرین k5-50c

ارتفاع و انواع سطح مقطع

این محصول در دو نوع سطح مقطع 2*2 متر و 2.5*2.5 متر ارائه می شود که با توجه به ارتفاع مورد نیاز میتوان از این سطح های مقطع استفاده کرد. در صورت استفاده از سطح مقطع 2.5*2.5 متر حداکثر ارتفاع این تاورکرین حدود 90 متر خواهد بود.

در پروژه هایی که ارتفاع سازه بیش از خود ایستایی تاور کرین می باشد حتما باید از سیستم کمربند یا همان آنکاراژ استفاده شود. همچنین برای باربرداری بهتر است از سیم بکسل مناسب و یا تسمه باربرداری مخصوص استفاده شود و به هیچ عنوان از زنجیر برای باربرداری استفاده نشود.

برق مصرفی

برق مصرفی این تاور کرین نیز مانند باقی محصولات هم رده خود به وسیله ژنراتور و برق 3 فاز تامین می گردد. و البته تاور کرین فوق الذکر قابلیت نصب بر روی پایه تثبیت و کالسکه ی محرک را دارد و خودایستایی بر روی کالسکه ی محرک بیشتر از پایه تثبیت می باشد.

این سیستم تاور کرین ها دارای دو نوع سیستم برقی pc و Rcs می باشد. همچنین می توان سیستم برق این دستگاه ها را به اینورتر تبدیل کرد که در مصرف برق و اصطحلاک قطعات صرف جویی اقتصادی دارد.

محصولات مشابه

در صورتی که نیاز به ظرفیت باربری بیشتری در نوک جیب یا بازو دارید میتوانید از تاور کرین مدل K4/56 استفاده کنید البته این دستگاه دارای قدرت باربری 16 تن است اما در عوض ظرفیت آن در نوک جیب یا بازو 5.6 تن است .