تاور کرین ها به علت استفاده بالا در صنعت ساخت و ساز مهمترین ابزار ساختمان‌سازی و برج‌سازی در جهان هستند. بازرسی تاور کرین ها بستگی به نوع و تناژ آن دارد و سرویس و تعمیرات میتواند به صورت روزانه، ماهیانه و سالیانه درنظر گرفته شود. ما این دستگاه های غول پیکر مکانیکی را هر چند وقت یکبار مورد بازرسی قرار میدهیم تا شاهد حوادث و اتفاقات ناگواری که معمولا به دلایل زیر اتفاق میافتند نباشیم:

  1. عدم توجه به نکات ایمنی هنگام مونتاژ تاورکرین
  2. بی تجربه بودن اپراتورها
  3. عدم تعمیرات و نگهداری بموقع این جرثقیل‌ها

ما برای اطمینان از ایمنی شما و کارکنان شما، برنامه های جامع نگهداری و سرویس تاور کرین را برای تمام جرثقیل های برجی فراهم کرده ایم. تکنسین های ما با شما همکاری خواهند کرد تا تاور کرین شما به درستی کار کند و از سانحه های دلخراش و پرهزینه جلوگیری کنیم.

تعمیر و نگهداری تاور کرین

برای اطمینان از ایمنی دستگاه، ما بازرسی های جامعی را روی کلیه تاور کرین ها انجام می دهیم. حال این جرثقیل ها می‌توانند از سمت ما به شما تحویل داده شده باشند یا اینکه شما یک تاور کرین دارید و نیاز به سرویس آن دارید. همچنین اگر از ما تاور کرین خریداری کنید و یا اجاره کنید قبل از اینکه تاور کرین‌های ما وارد سایت ساخت و ساز شما شوند ، چک لیست بازرسی تاورکرین به طور کامل بررسی می‌شود. ما به شما کمک می‌کنیم تا  هزینه ها را مدیریت کرده و با یک برنامه نگهداری پیشگیرانه ، ارزش تجاری جرثقیل برجی خود را افزایش دهید.

سرویس تاور کرین

بازدید های سه ماهه

برای حفظ امنیت و همچنین قابلیت اطمینان جرثقیل برجی ،ما بازرسی های سه ماهه را برای کاهش تصادفات و صدمات و همچنین رفع خرابی انجام میدهیم. ما همه چیز را از قلاب های بار و مجامع بلوک گرفته تا زنجیرها و اجزای الکتریکی ارزیابی خواهیم کرد.

نگهداری و بازرسی سالانه تاور کرین

یکی دیگر از خدمات پرشین تاور کرین بازرسی سالانه تاور کرین است. طبق استانداردهای نظارتی ، ما بازرسی های کاملی را در تمام تاور کرین ها انجام می دهیم. این بازرسی تضمین می کند که شما از هرگونه مشکلات احتمالی و خطرات درامان باشید. در انتها نیز گزارش کاملی از بازرسی های انجام شده تحویل خواهیم داد.

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.

بازرسی 5 ساله

هر پنج سال یکبار بازرسی کاملتری نیز باید انجام گیرد. بازرسی پارگی کابل ها و ترک ها بر روی بلوک های بار جرثقیل برج و بلوک های قلاب شما مورد نیاز است. این بازرسی برای ارزیابی سایش و پارگی بر روی اجزای داخلی تاور کرین طراحی شده است.با انجام این سرویس از خرابی این قطعات و همچنین آسیب و صدماتی که در هنگام ریزش بارها از تاورکرین ایجاد می شود ، جلوگیری می شود.

قطعات برقی تاور کرین

بازرسی ده ساله

هر 10،000 ساعت یا 10 سال ما طبق مقررات ایمنی ، بازرسی های ساختاری کاملی را انجام می دهیم. این بازرسی های مربوط به تعمیر و نگهداری جرثقیل برجی شامل پارگی کامل ، مونتاژ و بازسازی مجدد برای اطمینان از اینکه سازه ساختمانی جرثقیل شما به خطر نمی افتد ، می باشد.

شرکت پرشین تاور کرین با ه دهه سابقه در امر خرید و فروش، مونتاژ و دمونتاژ و انواع خدمات این ماشین‌آلات به همراه تیمی از تکنسین های آموزش دیده ، بازرسی ها و برنامه های جامع مراقبت پیشگیرانه و سرویس تاور کرین را براساس الزامات جهانی انجام میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات، امروز با ما تماس بگیرید!