اگر تاکنون دیده اید که یک ساختمان در حال ساخت است ، می دانید که این کار با جرثقیل انجام شده است. این ماشین آلات بلند برای بلند کردن تمام آن قسمتهای سنگین ساختمان به هوا استفاده می شود. در بسیاری از شهرهای بزرگ ، جرثقیل ها به اندازه خود ساختمانهای بلند بخشی از افق هستند. اما آنها را چگونه جا به جا می‌کنند؟ اگر از ارتفاع جرثقیل برجی شگفت زده شده اید و از خود پرسیده اید “چگونه تاور کرین را جا به جا می‌کنند و حمل و نقل آن به چه صورت است” نگران نباشید ، فقط خودتان نیستید که به دنبال پاسخ این سوال هستید. مهندسی جرثقیل ، قرن ها در خط مقدم ساخت و ساز و نوآوری بوده اند ، اما دانش مکانیک ها و عملکرد آنها هنوز برای متخصصان و دست اندرکاران محفوظ است.

حمل و نقل تاور کرین چگونه است؟

جرثقیل های برجی ثابت هستند و در یک مکان باقی می مانند و بارهای بزرگی را به ارتفاعات عالی بالا می برند. به همین علت هنگام انتقال به محل ساخت و ساز آن را به قسمت های کوچکتر تقسیم می کنند .برای حمل تاور کرین به طور متوسط آن را روی 10 الی 12 تریلر سوار می‌کنند و  به محل پروژه ارسال می‌کنند. وظیفه حمل تمامی قطعات تاورکرین مانند: سکشن های ارتفاعی ، فلش و کن فلش تاور کرین ، کالسکه یا شاریوت ، کله قندی ، کابین ، الکتروموتورها و… به عهده همین تریلرها می‌باشد. سپس بعد از رسیدن به محل پروژه قطعات تاور کرین بوسیله جرثقیل های تلسکوپی به یکدیگر مونتاژ می‌گردند.

با تسریع در ساخت و ساز در شهر سازی ، به خصوص با بزرگنمایی مقیاس ساختمانهای بلند ، طول و ارتفاع جرثقیل ها رو به افزایش است. به همین علت برای حمل از تاور کرین ها ممکن است نیاز به بیش از ۲۰ کامیون یا تریلی داشته باشید.

تریلی که در حال حمل و نقل یک تاور کرین است

بیمه نامه حمل و نقل تاور کرین توسط پرشین تاور کرین

بیمه نامه حمل و نقل ماشین آلات را به اختصار ( Contractors Plant & Machinery Insurance) cpm می‌نامند که تقریبا تمامی خسارات وارده به ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری مانند جرثقیل، لودر و تاور کرین را شامل میشود. ارزش ماشین آلات شامل ارزش جایگزینی مورد بیمه مشابه با احتساب حقوق و عوارض گمرکی، هزینه حمل و هزینه نصب، درصورت وجود،‌ می باشد. محدوده پوشش این ماشین آلات صرفا در محل اجرای پروژه ها یا سایت محل فعالیت انها می باشد. مدت بیمه حداکثر یکسال میباشد که میتواند بنا به درخواست بیمه‌گزار تمدید گردد.

شرکت پرشین تاور کرین دارای کارشناسانی باتجربه برای تمامی مراحل حمل و نقل ، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین است و حمل و نقل جرثقیل برجی به تمامی نقاط ایران انجام می‌گیرد. همچنین کارشناسان ما تمامی شرایط ایمنی را در نظر می گیرند و با استفاده از ماشین آلات مناسب مانند: تسمه‌ها و زنجیرهای مناسب اقدام با بارگیری تاور کرین روی تریلی میکنند .همان طور که می دانید حمل و نقل تاورکرین بسیار حساس بوده و باید به گونه‌ای انجام شود که در حین انتقال تاور کرین از استاندارد خود خارج نشود. بیمه نامه حمل و نصب تاور کرین ضامن کیفیت خدمات پرشین تاور کرین می‌باشد.

همچنین کارهای مورد نیاز بعد از جا به جایی تاور کرین به محل پروژه نیز مانند ،مونتاژ و نصب تاور کرین و همچنین دمونتاژ آن توسط ما انجام می گیرد و جای نگرانی نیست.

تخفیف و همکاری در فروش

برای استفاده از تخفیف ویژه مخصوص سایت با ما تماس بگیرید و اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید. با این روش از مزیت تخفیف یا سیستم همکاری در فروش نیز بهره مند می‌شوید. خدمات ما شامل: خرید ، فروش ، اجاره ، سرویس و تولید سکشن و… مربوط به تاور کرین است.